تبلیغات
طب سنتی بوعلی - گیاهان دارویی - راه های کاهش وزن را از دیگر کشور ها بیاموزیم!
طب سنتی بوعلی - گیاهان دارویی
هیچ چیز نمیتوان به کسی یاد داد اما...... میتوان به او کمک کرد تا پاسخ را در درون خود بیابد.

مجارستان،هند،ژاپن،فرانسه،فنلاند

مردم مجارستان به انواع ترشی ها علاقه دارند چرا که سرکه موجود در ترشی به لاغر ماندن افراد کمک می کند.همچنین سرکه حاوی اسیدلاکتیک است که فشارخون ،چربی  وقند خون را در حد پایین نگاه می دارد.

مردم هند بیش از سایر کشور ها به یوگا می پردازند و علاوه بر تمدد اعصاب به عنوان ورزشی برای کاهش وزن می نگرند در حالی که در دیگر کشور ها باور ها بر این است که یوگا تنها برای آرامش اعصاب بوده و این ورزش نقش چندانی در کاهش وزن ندارد.یوگا علاوه بر کاهش وزنو کمک به آرامش اعصاب انعطاف پذیری عضلات را نیز افزایش می دهد.

 

در ژاپن مردم به جای بیش از حد خوردن غذا در روز می خوابند.لپیتن هورمونی است که احساس سیری را در فرد ایجاد می کند و در مقابل هورمون گرلین حس گرسنگی را موجب می شود.خواب آلودگی میزان هورمون لپیتن را پایین و گرلین را بالا می برد به همین دلیل در ژاپن برای این که گرفتار افزایش وزن نشوند در طول روز 20 تا 30 دقیقه می خوابند تا کمتر احساس خواب آلودگی کنند.

 

فرانسوی ها برای جلوگیری از اضافه وزن و چاقی مدت زمان بیشتری را صرف غذا خوردن می کنند و برای این کار معمولا غذا را به همراه خانواده میل می کنند آن ها اعتقاد دارند غذا خوردن یکی از مهمترین کارهی روزمره است و به همین دلیل وقت کافی برای آن صرف می کنند.

 

فنلاندی ها برای متعادل نگاه داشتن وزن خود به پیاده روی روی آورده اند،پیاده روی از ورزش های محبوب نزد آن هاست به خصوص نوعی خاص از پیاده روی به نام نوردیک در این منطقه رواج دارد که در آن از عصاهای مخصوصی استفاده می شود.در این ورزش در مقایسه با پیاده روی عضلات بیشتری درگیر می شوند و 20 درصد بیشتر انرژی مصرف می شود.

 
طبقه بندی: مطالب علمی و خواندنی، 
ارسال توسط زهره سعادتی اصیل
آرشیو مطالب
نظر سنجی
از medicinal plant راضی بودید دوست عزیز؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم