تبلیغات
طب سنتی بوعلی - گیاهان دارویی - درود و سلامی به سرسبزی بهار و رایحه گلهای بهاری
طب سنتی بوعلی - گیاهان دارویی
هیچ چیز نمیتوان به کسی یاد داد اما...... میتوان به او کمک کرد تا پاسخ را در درون خود بیابد.

درود و سلامی به سرسبزی بهار و رایحه گلهای بهاری،

تقدیم به شما دوستان خوب من  

noroz

شمایی که روزها را با   خاطراتی شیرین ، پشت سرمی گذارید و به استقبال بهاری زیبا و دل انگیز، در انتظار تولد دوباره ی طبیعت و سالی پربار در سایه رحمت الهی می نشینید.

در سالی که به انتهای آن نزدیک می شویم ، دوست داشتن و عشق ورزیدن را چه زیبا تجربه کردیم، داشته ها و نداشته ها، غم ها و شادیهایمان را از دور دست های دنیایی حقیقی به اشتراک گذاشتیم. با یکدیگر خندیدیم، اندوهمان را با هم قسمت کردیم و به پاس ودیعه ی با هم بودن بلادرنگ با زمان پیش رفتیم و با امید به تعالی و بهروزی، استمرار را پذیرفتیم.

رسیدیم به انتها، انتهای فصلی دیگر از زندگی و انتهای سالی که سرانجام به نوروز گره خواهد خورد و به پیشواز رسیدن  و سال نو، بر سر سفره های سرشار از معنویت هفت سین به امید تحولی شگرف، تلنگری نویدبخش و با طراوت خواهیم بود.

و اینك دوباره در جشن رویش و سرسبزی و در تجسم این دگرگونی عظیم طبیعت و این هنگام که سال نو سوار بر مرکب آذین شده با شکوفه های بهاری، می تازد تا تازگی و شادمانی را بر سر سفره های هفت سین مان به ارمغان بیاورد، بار دیگر تمام امیدهایمان را گره خواهیم زد به دعای تحویــل سال و با ایمان به اینکه وجود ما لبریز شود از وجود خداوند، اندیشه هایمان نیز از این تاثیرپذیری متحــول خواهد شد...

به میمنت فرا رسیدن این روز بزرگ ، به نوبه خود صمیمانه ترین تبریکات را حضور شما بزرگواران تقدیم می دارم و از صمیم قلب آرزو مندیم که سال 91 برای شما  سالی سرشار از موفقیت، کامیابی و بهروزی باشد. سالی سراسر عشق و دوستی، سالی پر از لحظه های خوش، اتفاقات خوشایند و آینده ساز .ارسال توسط زهره سعادتی اصیل
آرشیو مطالب
نظر سنجی
از medicinal plant راضی بودید دوست عزیز؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم